ابوعلی
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      عالی نیوز (سعی نویسنده این وبلاگ عدم توهین به اشخاص حقیقی وحقوقی است)
نقد عملکرد صدا و سیما توسط دستیار ویژه رئیس جمهور نویسنده: ابوعلی - سه‌شنبه ۳٠ اردیبهشت ۱۳٩۳
صداوسیما درجایگاه رسانه اپوزیسیون نسبت به دولت عمل می‌کند
متاسفانه صدا و سیما در جایگاه رسانه اپوزیسیون نسبت به دولت عمل می کند. این در حالی است که جایگاه رسانه ملی، جایگاه یک رسانه اپوزیسیون نیست. اصولاً صدا و سیما باید حامی رئیس جمهور باشد و در عین حال نظرات مردم را در رابطه با دولت منعکس کند.
 
به گزارش عالی نیوز به نقل از ایران خبر،علی یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور که این روزها صحبت‌هایش در مورد مسائل مختلف برای دولت جنجال آفرین شده است، در اظهاراتی به نقد عملکرد صدا و سیما پرداخت.

علی یونسی، دستیار ویژه رئیس جمهور طی مصاحبه ای با سایت جماران به تخریب عملکرد صدا و سیما پرداخت و گفت: صداوسیما در جایگاه رسانه اپوزیسیون نسبت به دولت عمل می کند. این در حالی است که جایگاه رسانه ملی، جایگاه یک رسانه اپوزیسیون نیست.

ادامه مطلب ...
  نظرات ()
نیازمندی های بعد از صلح با دشمن نویسنده: ابوعلی - جمعه ٢٦ اردیبهشت ۱۳٩۳

عالی نیوز -  نیازمندی های بعد از صلح با دشمن

امیرالمؤمنین علی علیه السلام فرموده اند:  بعد از صلح کردن با دشمن، از او سخت برحذر باش چرا که گاهی دشمن خود را نزدیک می کند تا تو را غافلگیر نماید، پس محتاط و دور اندیش باش و حسن ظنت را به او  متهم کن

  نظرات ()
پیش بینی آینده نویسنده: ابوعلی - چهارشنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳٩۳
مجموعه آثار شهید مطهری . ج15، ص: 240
مجموعه آثار شهید مطهری . ج15، ص: 241
پیش بینی آینده، این بحث که تحت عنوان «افق رو به گسترش» آمده است در واقع دنباله ی همان بحث «تاریخ به منزله ی پیشرفت» یعنی مسئله ی معروف پیشرفت در تاریخ و تکامل در تاریخ است که این برای خود اروپاییها محل بحث بوده است که اصلاً پیشرفت در تاریخ معنی دارد یا ندارد؟ و اگر بگوییم پیشرفت معنی دارد، پیشرفت به سوی چه؟ ممکن است کسی بگوید که نسبت به گذشته تا حال می شود پیشرفت و تکامل را تشریح کرد که روی چه اصول و خطوطی بوده ولی از این به بعد را نمی شود به صورت پیش بینی و پیشگویی بیان کرد که اصلاً تکامل چیست و بعد این طور خواهد شد یا نخواهد شد، که این اساساً دو مسئله است و دو اشکال در آن هست:

ادامه مطلب ...
  نظرات ()
با شعر و شعار به عزت نمی‌رسیم نویسنده: ابوعلی - سه‌شنبه ٢۳ اردیبهشت ۱۳٩۳

عده‌ای به‌نام ایستادگی برابر ابرقدرت‌ها مردم را غارت کردند

عالی نیوز به نقل از گزارش خبرگزاری مهر، حسن روحانی صبح امروز 23 اردیبهشت ماه در مراسم بزرگداشت روز مددکار که همزمان با روز میلاد امام علی(ع) برگزار شد با تبریک این میلاد مبارک گفت: همواره کلمه مدد را در کنار و همراه با نام مولایمان که بزرگترین مددکار تاریخ بوده و هست شنیده‌ایم و هر وقت که مشکل داشته‌ایم از حضرت علی (ع) مدد جسته و یا علی مدد گفته‌ایم.

رییس‌ جمهور افزود: مددکاری عملی است که به‌خاطر دستمزد یا مزایایش برگزیده نمی‌شود، بلکه مددکاری حرفه‌ای برآمده از عشق به بشریت و همه انسان‌هاست و اجر چنین تلاش‌ها و اقداماتی را هیچ کس جز خدا نمی‌تواند بدهد.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
نظر امام را درباره «ماجرای مک فارلین» بخوانید نویسنده: ابوعلی - شنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩۳

من هیچ توقعی نداشتم از بعض این اشخاص، ولو بعضی شان در نظر من پوچ اند، لکن می خواهم عرض کنم چرا این قدر ما عقب افتاده هستیم؟ چرا ما باید به واسطه اغراض نفساتیه این قدر خودمان را ببازیم؟ آنهایی که می گفتند ما چه می کنیم و قطع رابطه می کنیم و از این مسائل می گفتند، امروز می خواهند که رابطه برقرار کنند، می خواهند عذر تقصیر بخواهند و ملت ما قبول نمی کند. این یک مسئله است، مسأله ای است که از تمام پیروزی های بالاتر است

  نظرات ()
تظاهرات هزاران فلسطینی در روز نکبت نویسنده: ابوعلی - سه‌شنبه ۱٦ اردیبهشت ۱۳٩۳

 تهران-ایرنا- هزاران فلسطینی روز سه شنبه همزمان با روز نکبت(سالروز اشغال فلسطین) در تظاهرات ˈروز بازگشت بزرگˈ در منطقه ˈالجلیلˈ شرکت کردند.

 

 عالی نیوز : به گزارش پایگاه اینترنتی ˈالمیادینˈ،  شهرهای مختلف فلسطین دیروز و امروز همزمان با سالروز اشغال این کشور در سال 1948 توسط صهیونیست ها که روز نکبت نام گرفته است،  شاهد حضور گسترده در دفاع از حق بازگشت به خانه و کاشانه خود بود.

این تظاهرات نشان دهنده عزم و اراده مردم فلسطین در پایداری و مقاومت در برابر رژیم اشغالگر قدس تا رسیدن به هدف نهایی شان یعنی آزادی قدس شریف و بازگشت همه آوارگان به سرزمین مادری خود است.

در برخی نقاط تظاهرات مردم به درگیری با نظامیان صهیونیست انجامید.

مترجمام**9329**1010

 انتهای پیام /*

  نظرات ()
افتتاحیه تشکل دانشجویی با پرچم بدون «الله» ایران +تصاویر نویسنده: ابوعلی - جمعه ٥ اردیبهشت ۱۳٩۳

عالی نیوز به نقل از گزارش نما ، در ادامه سریال ده ها قسمتی نفوذ افراد فتنه گر و گروه های حامی فتنه چند ماهی است که از فعالیت تشکل اصلاح طلب "امید ایران" در دانشگاه آزاد شیراز می گذرد.

عالی نیوز - پرچم بدون الله!


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
نظریه جدید فقهی در رابطه با ازدواج نویسنده: ابوعلی - پنجشنبه ٤ اردیبهشت ۱۳٩۳

همسر دوم در شرایط امروز شبهه شرعی دارد/ با شهواتمان اسلام را تفسیر نکنیم   

عالی نیوز به نقل از  دین و اندیشه - آیت الله موسوی بجنوردی از شاگردان امام خمینی که همچنان مکتب فقهی ایشان را با دیدگاه های نوگرایانه فقهی خود دنبال می کند، اظهارات جدیدی درباره چند همسری ارائه کرده است.

ادامه مطلب ...
  نظرات ()
عملیاتی به نام پنجه عقاب نویسنده: ابوعلی - پنجشنبه ٤ اردیبهشت ۱۳٩۳
محمد اسماعیل کوثری : عالی نیوز - طوفان شن

عبرت های واقعه طبس برای آمریکا

در سالهای آغازین انقلاب اسلامی یکی از مهمترین دستور کارهای دشمنان ضربه نظامی به کشور بود به همین جهت آنها به سرکردگی آمریکا کودتاهای مختلف و شورش های گوناگونی را در کشور ساماندهی کردند


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
جز باعفو و همدلی عبور از تنگناها میسر نیست نویسنده: ابوعلی - سه‌شنبه ٢ اردیبهشت ۱۳٩۳

 پاسخ محمدرضا خاتمی به نامه آیت‌الله حائری شیرازی درباره موسوی و کروبی:عالی نیوز - محمدرضا خاتمی

به نظر می‌رسد قبل از اینکه بگوییم چه کسی تقصیر کرده است یا قصور دارد، جامعه ما نیازمند "گفتگو" است. گفتگو مستلزم این است که همه قبول کنند ممکن است اشتباه کرده باشند.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مراجع تقلید
مطالب اخیر
مهم ترین میراث هاشمی چیست؟ صید عجیب یک کوسه ماهی با صورتی شبیه به انسان! آشنایی با خواص معجزه آسای رازیانه گمانه‌زنی یک روزنامه درباره سومین رئیس مجمع تشخیص مصلحت تصاویر/ مردمی که ایستاده دفن می‌شوند جملاتی کوتاه , عمیق و بسیار زیبا ! سیلی که برای مردم طلا به ارمغان آورد حضور کمرنگ زنان محجبه در جامعه/ فیلترینگ در فضای مجازی فعال شود آشنایی بیشتر با تغذیه فنچ ها نگهداری از حیواناتِ خانگی اساساً غیراخلاقی است!
لینک های مفید و پیوندهای روزانه
اخبار محرمانه انتخاب بازی های رایانه ای بولتن نیوز بیا تو برای همه مفیده پارسینه پایگاه اطلاع رسانی حوزه پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبر معظم انقلاب پایگاه جامع استاد شهید مرتضی مطهری پایگاه خبری تحلیلی فرارو پیوندها توضیح المسائل مراجع معظم تقلید راههای جلوگیری از بیماری های ویروسی سایت ایرانی جسجو سید حسن خمینی شهدای ایران عالی نیوز بلاگ عالی نیوز پارسی بلاگ عالی نیوز در میهن بلاگ قصه برای کودک و نوجوان ماشین جساب مهندسی و محاسبات پیچیده مصباح یزدی وبگاه عالی نیوز ورزش ایرانی پرتال زیگور طراح قالب
بزرگترین منبع ابزار های وبلاگ نویسی ، نایت اسکینآپلود فایل و تصویر